BCAA Powder Hi Tec Nutrition

BCAA Powder Hi Tec Nutrition (500 г) – амінокислотна добавка з вітамінами групи B – анаболічне поєднання незамінних BCAA (лейцин + ізолейцин + валін). Добавка призначена для спортсменів, які хочуть поліпшити силові показники і/або наростити суху м’язову масу, але крім цих ефектів, BCAA надають ще масу позитивних впливів на організм атлета.

Так, при регулярних фізичних навантаженнях йде величезна витрата поживних речовин, а з їжі їх часто надходить недостатньо, особливо на самому початку занять в тренажерному залі. Коротко: людина починає регулярно піддавати тіло підвищеним навантаженням, а харчується як раніше (при мінімальних фізнавантаженнях) – 2-3 рази в день, оскільки не виходить «запихатися» курячими грудками, гречкою, рисом і т.д. по 5-6 разів на добу. У організму просто немає можливості нормально відновлюватися – як результат, млявість, погане самопочуття і настрій, крепатура, яка затягується на багато днів і інші неприємні відчуття. Щоб їх уникнути, достатньо приймати BCAA Powder Hi Tec Nutrition буквально з перших днів тренувань – і тоді прогрес буде відбуватися швидко і постійно, а саме, набір м’язової маси, підвищення силових показників.

Для спортсменів більш просунутого рівня часто постає питання про приведення себе у форму перед змаганнями або просто для себе, що найчастіше має на увазі так звану «сушку» – коли тренування націлені на зменшення відсотку жиру в організмі і кращу промальовування мускулатури. При цьому слід дотримуватися низькокалорійної дієти – і знову є ризик дефіциту корисних речовин. На цьому періоді BCAA Powder допомагають підтримувати вже нарощену м’язову масу і цілеспрямовано спалювати зайвий жир без втрати обсягів м’язів і сили. Активується процес ліполізу – розщеплення жирів з виділенням енергії. Вітаміни при цьому налагоджують травні процеси і обмін речовин – як результат, виходить домогтися підтягнутоъ атлетичної фігури з промальованим м’язами.

Ефекти BCAA Powder Hi Tec Nutrition

  • Блокує катаболічні процеси
  • Забезпечує ресурси для відновлення і росту м’язів
  • Нормалізує роботу всіх систем організму
  • Допомагає набрати м’язову масу і підтримувати її
  • Підвищує витривалість і продуктивність на тренуванні

Рекомендації щодо застосування

Разова порція – 13 грамів порошку (1 столова ложка), розмішаних в склянці води. Випивайте за 20 хвилин до і відразу після тренування. При тривалому тренінгу (понад дві години) можна випити порцію безпосередньо в процесі. У дні відпочинку – по порції вранці і ввечері.

При вазі тіла до 70 кілограм можна знизити порцію до 10 грам. При вазі понад 100 кг – підвищити порцію до 1,5 столових ложок.

Джерело: http://zsmh.com.ua/video/obzor-bcaa-2-1-1-myprotein/