Як підібрати сукню дівчатам з надлишковою вагою

Скоро настає довгоочікуване літо, а значить, саме час задуматися про те, щоб підібрати собі вечірню сукню. Правильно підібране плаття може не тільки вигідно підкреслити всі достоїнства фігури, а й приховати всі недоліки.

Якщо струнким дівчатам дуже просто підібрати сукню, то повним дівчатам набагато складніше. Але, на щастя, останнім часом багато дизайнерів йдуть на зустріч повним дівчатам і створюють чудові фасони.

Найбільша помилка повних дівчат — це те, що темні кольори нібито стрункою.

Темні кольори насправді стрункою, але тільки якщо ваш розмір до 50, а ось вище 50 вже виходить тумба темного кольору. Не потрібно боятися світлих тонів. Вибирайте плаття яскравих кольорів, адже світлі тони здатні не просто прикрасити достоїнства фігури, а й освіжити колір обличчя. Світлі тони здатні підняти настрій, зарядити позитивом.

Повітряне шифонове плаття буде чудово виглядати, якщо правильно підібрати аксесуари. Зверніть свою увагу на те, що вертикальні візерунки на тканині помітно стрункою фігуру. А ось горизонтальні, навпаки, дуже сильно додають зайві грами. Не варто забувати про те, що повним дівчатам дуже підходять сукні в міру приталені. Рукава повинні бути вільні, що не сковують рухи.

Якщо у вас не дуже повні руки, можете сміливо брати плаття з короткими рукавами. Забудьте про сукні з рукавами-ліхтариками. Вони страшенно повнять. Повним дівчатам потрібно уникати такі тканини, як шовк, атлас і велюр. А ось джинс, сатин і шифон дуже підходять повним. Вибираючи плаття, не забувайте найголовніше, що воно повинно подобатися саме вам!